Juul Ve Juul 2 Arasındaki Fark

juul mu juul2 mi
juul mu juul2 mi

Juul Ve Juul 2 Arasındaki Fark Pod mod olarak adlandırılan Juul ve Juul 2 arasındaki fark en çok merak edilen konular arasında yer alır. Bu kartuşların tercih edildiği cihazlar, geleneksel elektronik sigaralara göre atomizer ya da elektronik likitlere göre daha farklıdır. Pod mod elektronik sigaralar değişebilir atomizer kafaları ve elektronik likit tanklarını podda birleştirir. Elektronik likit haznesinin değişebilir atomizer kafası ile elementlerin birleşme kısmı, kartuş olarak adlandırılır. Juul pod sıklıkla tercih edilir.

Juul  Nerede Kullanılır?

Juul pod kartuş, pod mod elektronik sigaralarında kullanılmak üzere üretilir. Bu kartuşlar geleneksel elektronik sigaralarda görülen sızıntının oluşmasına engel olur. Nargile tarzı içimde elektronik sigaralarda sıvı tanklarının hava kanallarının açık kalması gerekir ve bunlar, doldurulan e- sigara likitinin sızmasına sebebiyet verir. Pod mod elektronik sigara modellerinde ise böyle bir sızıntının olma ihtimali çok azdır.

Juul 2 Neden Tercih Edilir?

Juul 2 elektronik sigara modellerinin genellikle çok avantajları olduğu gibi dezavantajları da vardır. En önemli dezavantajlarından biri doldurma özelliğinin olmasıdır. Kapsül olarak satın almak gerekir. Sürekli kapsül almakta maddi olarak bazı zararlara sebep olabilir. Bu yüzden eğer ekonomik ürün arıyorsanız, bu model sizin için ideal olmaz. Bazı modeller de yeniden doldurma özelliğin bulunur.  Bunun içinde iyi bir ürün araştırması yapmak gerekir. Juul elektronik sigara modelleri bu bakımdan son derece idealdir.

Pod sistemlerde pillerin boyutları oldukça küçüktür. Kompakt hale gelmiş olan ürünlerdir. Şarja bağlamadan sorunsuz bir ürün tercih etmek istiyorsanız, sizin için uygun bir seçenek olacaktır. Pod sistemi kullanarak, hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız, satın almadan önce mutlaka araştırmak gerekir. Pod sistemlerin bazıları sürekli şarj ister. Bu yüzden sürekli yanınızda bir şarj aleti taşınmanız gerekebilir. Eğer kullandığınız e likit yüksek vg içeriğe sahipse, pod cihazlarla uyumu iyi değildir. Daha çok pg kullanımı için idealdir.

Sigara bırakmak için elektronik sigara kullanımına yoğun bir ilgi olduğu söylenebilir. Geleneksel sigaraya göre daha az zararlı ve daha uygun fiyatlıdır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok modeli ve türü ortaya çıkmıştır. Pod sistemler tüm dünyada tercih edilen elektronik sigara sistemleridir. Juul pod kartuş son teknolojik sistemlere göre üretilir.

Juul Pod Zararlı Mi?

Çoğu kişinin merak ettiği ve sorduğu soru elektronik sigaraların zararlı olup olmadığıdır. Elektronik sigara seçimi kaliteli olursa ve kullanılan likitler orijinal olursa, herhangi bir zararı olmaz. Ayrıca normal sigarayı bırakmanıza yardımcı olur. Nikotin oranını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Zamanla sıfır nikotinli sadece aromalı likitler kullanılabilirsiniz. Eğer doğru ve kaliteli bir ürün seçilirse, herhangi bir zararı olmaz. Özellikle ürünlerin kimyasal madde içermemesi önemlidir.  Eğer bu konuda güvenli bir firma ve uygun fiyat seçenekleri arıyorsanız, Juul pod kartuş tercih edebilirsiniz.

Juul Ve Juul 2 Fiyatları

Juul ve Juul 2 fiyatları değişiklik gösterir. Normal bir elektronik sigaraya göre daha az masraflı olduğu söylenebilir. Bunun sebebi genel de likitlerin dolum olarak değil, kapsül olarak kullanılmasıdır. Bunun için sık sık kapsül almanız gerekir. Ürünler kullan at şeklinde olduğu için, ikinci kere kullanımı tavsiye edilmez. Likitler birbirinden farklı aromalar da olabilir. Bunu zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Piyasada birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri mevcuttur. Kendinize uygun olan modelleri seçerek, avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.  Pod  elektronik sigara modelleri her cebe ve bütçeye uygun modellere sahiptir. Bu konuda kaliteli bir hizmet almak için, firmamızı tercih edebilir, profesyonel bilgiler alıp Juul ve Juul 2 arasındaki farkı öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir